+420 737 967 137

Svatby na Habeši

  V tomto zimním uplakaném čase Vám nabízíme a s radostí představujeme nové možnosti, jak strávit příjemné chvíle u nás v Olešnici. V krásných podzimních dnech minulého roku jsme zrealizovali dávnou myšlenku: využít prostory našeho rodinného ubytování k jiným možnostem, nejen k rekreaci. viz: Fotogalerie

DSC 0226

  Tyto krásné fotografie vznikly během svatebního focení v našem penzionu. Nechejte se inspirovat! I Vám může náš skvělý tým u nás na Habeši zorganizovat nezapomenutelný svatební den nebo i narozeninovou oslavu či rodinná setkání.

  Kdo by nemiloval pohádky. Všichni jsme jednou snili o princi na koni, co nás bude milovat. I sen může být skutečností. 
 Splnit si svůj sen o pohádkové svatbě není zase tak těžké. Tematické svatby jsou v módě, a proto je naše PRVNÍ SVATBA  tak trochu inspirativní. Je spojena s červenými jablky, bílou barvou šatů, havraními vlasy modelky Ivanky, alabastrovou pletí, černým koněm a čekáním na prince. No prostě o dívce v zemi zdejší, nejhezčí a nejkrásnější, která milovala zvířata a měla srdce ryzí, jako ze zlata. Až na ten jed a zlou macechu je to hezká pohádka. 
Jediné, co bylo na této svatbě jedovaté, byly plody kaliny obecné, ze které byla vyrobena svatební kytice. I přes všechen ten jed, co v bobulích byl, je kytka krásná tak jako celý příběh o Sněhurce. A tak žila naše Sněhurka šťastně až na věky...
... a kdo hledá trpaslíky, tak hledná marně. Ti byly v práci a museli na tu pohádkovou svatbu těžit drahé kameny a zlato. Nechali nám však zapůjčenou jejich lucernu. Ruku na srdce, málokterého muže zajímají detaily ohledně svatebních příprav. Ti princové, co nás milují a pojmou za ženu svou vyvolenou, pracují, aby nám splnili dětský sen o svatbě jako z pohádky...

 Viz: Fotogalerie

--------------------------- 

Dále představujeme DRUHOU SVATBU  (láska a la provence, lila a bílá)  

  Naše druhé inspirativní focení bylo s nevěstou Kristýnou a ženichem Honzou. Ti si vyzkoušeli, jak to vypadá ve svatební den. Byla to zkouška nanečisto a opravdu jim to spolu moc slušelo. Taková malá inspirace a zkušenost na příští rok, kdy si skutečně řeknou své ANO, a tím zpečetí svoji lásku.

Styl provence stejně jako vintage je teď v kurzu. Jak venkovský francouzský styl, tak i anglický styl klasický patří mezi nejoblíbenější mezi nevěstami, a to právem. 
Barva lila a bílá na naší fiktivní svatbě je toho důkazem. Venkov a styl provence byly perfektní a hodily se do exteriérů dvora na Habeši. Posuďte sami, jak může taková svatba venku vypadat, když se umístí do správného prostředí. Obřad venku má své kouzlo a jde i o génia loci - ducha místa. Habeš tohoto ducha místa opravdu má.

 Viz: Fotogalerie

--------------------------------  

  S radosti představujeme SVATBU TŘETÍ (veselou podzimní, oranžovo- červenou). Tyto fotografie vznikly krásném podzimním čase, během svatebního focení v našem penzionu. Nechejte se inspirovat! I Vám může náš skvělý tým u nás na Habeši zorganizovat nezapomenutelný svatební den nebo i narozeninovou oslavu či rodinné setkání.

 Viz: Fotogalerie

-----------------------------------  

Veronika, modelka jež měla v našem podzimním focení hned dvě role. Byla křehkou bílou nevěstou na ČTVRTÉ SVATBĚ bílo-zelené a zároveň také naší cukrářkou, která připravila všechny ty báječné dorty a sladkosti, které můžete na fotografiích jednotlivých svateb vidět. Abychom byli přesní, měla vlastně role tři, také sebou po celou dobu nosila pod srdcem miminko, jehož příchod v zimě s manželem očekávají. Bylo by fajn, kdyby jablko nepadlo daleko od stromu a děťátko, které příjde na svět zdědilo maminčin talent.

P.S: Teď, když dávám tyto fotografie na naše webové stránky, tak už je miminko na světě. A je to krásná holčička!!!!!

Verčo moc díky ...

Zelená barva působí na lidské smysly uklidňujícím dojmem a navozuje klid a pohodu. Kombinace s bílou je svěží a něžná. Svatební obřady venku v přírodě dodají Vaší svatbě kouzlo jedinečnosti, kterou příroda dokáže měnit ze dne na den a ozvláštnit tak Váš velký den D. 
Doufáme, že na Vás při prohlížení této svatby v zeleni, mezi jabloněmi, dýchne klid, který panuje v naší zahradě na Habeši. Právě naše zahrada se stala živoucí kulisou pro naše inspirativní focení. 

 Viz: Fotogalerie

 

Díky moc všem byli jste úžasní a výsledek je skvělý.

 

 

Představujeme Vám členy realizačního týmu, kteří se na akci podíleli:

 

Rodinné ubytování na Habeši – Marie a Josef Slavíčkovi
http://www.ubytovaninahabesi.cz/
Svatební a společenská agentura AZ – Zdeňka Pařízková
http://www.salonaz.cz/
Fotografka – Bc. Andrea Báčová
https://www.facebook.com/Malinn-Photography-228667630517640/
Floristka – Květinový salón Sissi – Bc. Martina Sýsová
http://www.kvetinovysalonsissi.cz/
Vizážistka – Květa Opluštilová
Kadeřnice – Markéta Dvořáková
Svatební šaty zapůjčil Svatební salón I.D. Hradčany – Irena Dobišarováhttp://www.svatebni.estranky.cz/
Svatební cukroví – Veronika Bednářová
https://www.facebook.com/veronika.olsanova
Focení na koni – Minifarma Drválovice, Mgr. Katarína Holasová
http://www.minifarmavemeste.

Modelky, nevěsty:
Červeno-bílá svatba – Ing. Ivana Jančová
Fialovo-bílá svatba – Kristýna Slavíčková
Zeleno-bílá svatba – Veronika Bednářová
Oranžovo-červená svatba – Veronika Endlicherová
Ženich:
Fialovo-bílá svatba – Jan Maršálek
Družičky:
Adéla Pařízková, Vendula Pařízková